Sektör : Araştırma Hizmetleri

Gizli Müşteri Dönemsel / Proje bazlı

7P Ttg Pazar Araştırma Danışmanlık Ve Eğitim Hiz. Logosu

7P Ttg Pazar Araştırma Danışmanlık Ve Eğitim Hiz.

Serbest / Freelancer
Aydın, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla
190 gün önce

GENEL NİTELİKLER

AYDIN, DENİZLİ, MANİSA, MUÄLA VE İZMİR'DE YAşAYAN, farklı deneyimler kazanmayı seven ve detayları gören, müşteri hizmet kalitesini sürekli artırılmasına yardımcı olmak isteyen, 18 yaşından büyük, erkek ve Kadın adaylar.

Herkes gizli müşteri olabilir. Her meslek grubundan ve her yaş grubundan bu tarz çalışmaya katılımcı olabilirsiniz.
Gizli müşteri çalışmasında İster ev hanımı olun, ister çalışan kesimden olun sizden gitmenizi isteyeceğimiz satış noktasında kimliğinizi ve orada bulunma amacınızı belli etmeden alışveriş sürecinizi tamamlayıp çıkmak yeterli olacaktır. 18 yaş üstü kadın, erkek, çalışan, çalışmayan, emekli, öğrenci, ev hanımı vb. herkes Gizli Müşteri olabilir. Burada önemli olan iyi gözlemci olmak, size verilen görev ile ilgili ayrıntıları iyi anlamak, size verilen bilgileri başkaları ile paylaşmayacak şekilde güvenilir olmak, sizden istenilen çalışmada araştırılan hususlarla ile ilgili sorulara doğru şekilde cevap vermek, aldığınız görevi zamanında yerine getirmek ve formları istenilen zamanda yollamak.

Yapmanızı isteyeceğimiz ziyaret için nereye ve ne zaman gitmeniz gerektiği, ziyaretiniz sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi detaylı bilgiler bizim tarafımızdan size verilecektir. Genellikle mekanın fiziksel koşulları, çalışanların müşteriye davranışı ziyaretiniz sırasında size yardımcı olmaya ne kadar istekli olduklarını kontrol ederiz. Bu şekilde, ziyaretiniz sırasında size gerekli olan tüm bilgiler yer alacaktır. Firmamızdan yetkili kişi size telefon veya email ile ulaşarak verebilmektedir.

Bu çalışmalara katılmanız için ihtiyacımız olan en önemli bilgi kimlik bilgileriniz ve demografik bilgilerinizdir. Bu ilana başvurunuzu yaptıktan sonra en kısa süre içinde size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İş TANIMI

Bazı özellikler bu iş için çok önem taşımaktadır.

Çok dikkatli

Sabırlı

Objektif

Sakin

Verilen eğitime uygun davranan

Hafızası kuvvetli

İyi bir gözlemci

Uyumlu

Sorumluluk sahibi

Alışverişi/gezmeyi seven

Dürüst

Güvenilir

İLANA BAŞVUR
İLANA BAŞVUR