Sektör : Mağazacılık (Ticaret)

Karaköy Lastik Pabuç Satış Danışmanı Sürekli / Tam zamanlı

Hıiım Grup Logosu

Hıiım Grup

Uzman
İstanbul
275 gün önce

GENEL NİTELİKLER

1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir.
Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Nova Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir.
Osmanlı’ dan   günümüze geleneksel kahve eşliğinde yolculuk yaparak gerek tatlıları gerekse de Osmanlı dokusuyla   Halis Bekrizade Efendi cafesiyle yiyecek –içecek sektöründe hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır.
Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır.

İş TANIMI

Dünya' nın bir numaralı markalarında İstanbul'un en iyi lokasyonlarından KARAKÖ–Y LASTİK PABUÇ mağazasında kariyer yapmak ister misiniz?

Tercihen İngilizce bilen Marjinal görünümlü Full Time  Satış Danışmanı arıyoruz.  (Tecrübe Aranmamaktadır.)

İLANA BAŞVUR
İLANA BAŞVUR