Sektör : Bilişim

Kariyer Start-Up Stajyer

Hepsiburada.Com Logosu

Hepsiburada.Com

Stajyer
İstanbul
306 gün önce

GENEL NİTELİKLER

üniversite 4. sınıfa geçecek ya da yüksek lisans yapıyor olman,

İnterneti ve sosyal medyayı aktif olarak kullanman,

MS Office programlarını etkin kullanman,

Uzun dönemli olarak stajına devam edebilmen,

İyi derecede İngilizce bilmen gerekiyor.

İş TANIMI

Türkiye'nin en büyük ve en sevilen e-ticaret platformunda çalışmaya ne dersin? 2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişte fark yaratan, 30 kategoride 4,5 milyon ürün çeşidi ve  10 milyon ürünüyle (SKU) e-ticareti tüketicilerin günlük hayatına geçiren Hepsiburada ailesinde senin de bir yerin olsun istiyoruz. Unutmadan; ailemiz sadece çalışanlarımızdan oluşmuyor, 10 milyonu aşkın üyemiz var!
 
şimdiye dek 3 kez Türkiye’nin en sevilen e-ticaret markası (Lovemark) seçilen Hepsiburada, sadece Türkiye’nin değil Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’nun da en büyük e-ticaret platformu. Eğer sen de en iyi markaları en avantajlı koşullarla müşterisinin ayağına getiren e-ticaretin lideri Hepsiburada’da çalışmak istiyorsan hemen başvur; yerini hazırlayalım.
 
Haydi durma, gelecek burada!
 
Sen de bu dev e-ticaret şirketinin bir parçası olmak, kariyerini sağlam temellerle inşa etmek istiyorsan aramıza katıl! Stajını bilgi teknolojileri, kategori yönetimi, pazarlama, görsel yönetim ve finans departmanlarımızda gerçekleştirmek istersen bize özgeçmişini göndermen yeterli.
İLANA BAŞVUR
İLANA BAŞVUR